Stavba roku 2011

By June 3, 2011práce

Letos se s naší firmou účastníme soutěže Stavba Roku 2011. Zde je seznam přihlášených – konkurence je opravdu velká a jsou tam velice kvalitní stavby.

Do soutěže jdeme s výrobním areálem firmy Hill’s Pet Nutition, který jsme postavili v Hustopečích u Brna. Tady je pro představu krátká anotace této stavby:

Tento moderní výrobní závod vznikl v Hustopečích u Brna na základě výborné spolupráce osvíceného investora, zkušeného dodavatele a kvalitních projektantů. Vyrábí se zde jedny z nejlepších granulí pro psy a kočky na světě nejmodernější dostupnou technologií.
Centrem areálu je výškově a konstrukčně členitá budova ve tvaru “L”, která je rozdělena na tři části – výrobní, administrativní a skladovou. Tato budova je doplněna dalšími provozními stavbami, které jsou rozmístěny v celém areálu. Stavba celá se pyšní zlatou medailí LEED jako vůbec první průmyslový objekt v ČR, protože již během návrhu byly zohledněny možné environmentální dopady provozu na okolí, pohoda zaměstnanců při práci, která je pozitivně ovlivněna detailním řešením vytápění, osvětlení a větrání. Samozřejmostí je použití kvalitních stavebních materiálů a moderních stavebních postupů.

Je to první takováto soutěž, které se účastním osobně, a tak jsem zvědav, jestli uspějeme.

30_VSTUP_ADMINISTRATIVA.jpg

46_DETAIL_MEDAILE_LEED.jpg

45_DETAIL_KABELAZE.jpg

3 Comments

  • […] Nedávno jsem psal o tom, že se s naší firmou účastníme soutěže Stavba roku 2011. Dnes ráno mě velmi potěšil telefonát ze sekretariátu této soutěže. Volali mi, neboť jsme s naší přihlášenou stavbou postoupili do druhého kola soutěže a tak se 14. července výběrová komise přijede podívat na místo činu. Jsem zvědav jak to nakonec dopadne, ale jsem opravdu nadšený, protože jsem vůbec nečekal, že se dostaneme dál, protože letošní konkurence je opravdu silná. […]

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: